Субота, 22.01.2022, 21:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу"

Меню сайту
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 17
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Методична робота

Методична робота в Криворізькому центрі професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного господарства є основним видом освітньої діяльності та здійснюється через методиста, голів методичних комісій і підтримується на рівні вимог наказу МОН України № 582 від 12.12.2000 р. «Про удосконалення методичної роботи в системі професійно-технічної освіти», «Положення про організацію методичної роботи в системі професійно-технічної освіти», рекомендацій НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, іншими нормативно-правовими документами в галузі освіти.

Основна мета методичної роботи в Центрі – підвищення ефективності навчально-виробничого процесу, якості підготовки і перепідготовки кваліфікованих робітників, забезпечення розвитку професійно-технічної освіти.

Педагогічний колектив працює над методичною проблемою «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій як умова ефективної організації навчально-виробничого процесу». Результатом роботи над проблемою є впровадження сучасних освітніх і виробничих технологій у навчально-виробничий процес; удосконалення методики, підвищення ефективності проведення усіх видів навчальних занять; підготовка посібників і інших навчально-методичних матеріалів, що відповідають сучасному станові науки, вимогам педагогіки та психології; удосконалення існуючих і впровадження нових форм, методів і засобів навчання та виховання, впровадження в навчальний процес передового педагогічного досвіду, нових інформаційних технологій; удосконалення навчально-методичного забезпечення. Реалізуючи завдання проблеми, педагоги готують дидактичні матеріали, розробляють авторські посібники. 

В Центрі створено методичну раду, 5 методичних комісій, якими керують:

  1. Природничо-математичних дисциплін – викладач другої категорії Баля Ю.С.
  2. Гуманітарних дисциплін – викладач вищої категорії, викладач-методист Генслєр Г.Є.
  3. Кулінарно-кондитерських дисциплін – викладач вищої категорії, викладач-методист Письмоченко С.М.
  4. Торговельних дисциплін – викладач першої категорії Корененко Г.Г
  5. Класних керівників – викладач ІІ категорії Тюменцева О.Г.

Методичні комісії нашого навчального закладу використовують як традиційні, так і нетрадиційні форми та методи науково-методичної роботи: засідання, ділові педагогічні ігри, лекції, доповіді, практичні заняття, мозкові штурми, тренінги, диспути, огляд та обговорення методичної літератури, участь педагогів у підготовці та проведенні предметних тижнів, масових заходів та ін.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2022
uCoz